DieRoten.pl
Reklama

Davies wznowił zajęcia z piłką

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Kolejne dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego Bayernu Monachium, który przypomnijmy mieści się przy Saebener Strasse w Monachium.

Jak informują niemieckie media, po raz pierwszy od momentu kontuzji uda, do treningów z piłką na murawie powrócił dziś grający na lewej obronie Alphonso Davies.

Kanadyjski defensor nie tylko ukończył zajęcia biegowe, ale i również bez najmniejszych problemów wykonał kilka ćwiczeń z futbolówką. Tym samym „Phonzie” wykonał kolejny wielki krok w rehabilitacji i niewykluczone, że już wkrótce wznowi treningi z piłką.

Niemniej jednak dziennikarze zaznaczają, że reprezentant Kandy nie będzie mógł zagrać w sobotnim pojedynku 34. kolejki ligowej przeciwko 1. FC Koeln (początek boju na RheinEnergieStadion o 15:30).

Lucas i Phonzie będą wspierać kolegów

Co prawda ani Lucas Hernandez, ani wspomniany wyżej Alphonso Davies nie będą mogli zagrać w ostatnim meczu ligowym, ale jak donoszą reporterzy „Bilda”, obaj piłkarze udadzą się z kolegami do Kolonii, gdzie będą wspierać monachijczyków z poziomu ławki lub trybun.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...