Davies kontuzjowany...

Niestety, ale tym razem nie mamy dla Was dobrych wiadomości... W meczu z Mainz kontuzji doznał grający w obronie Alphonso Davies.

W meczu Bayernu Monachium z FSV Mainz (monachijczycy prowadzą do przerwy 1:0) w niemieckiej Bundeslidze, boisko przedwcześnie był zmuszony opuścić boisko grający na lewej obronie Alphonso Davies.

Około dziewiątej minuty starcia na MEWA Arenie, kanadyjski defensor doznał kontuzji uda w trakcie sprintu, po czym upadł na ziemię, sygnalizując przy tym zmianę. Sztab medyczny FCB udzielił mu błyskawicznie pomocy, ale Kanadyjczyk nie wrócił już na murawę.

Koniec końców na boisku pojawił się Noussair Mazraoui, a ,,Phonzie'' udał się do szatni...

Póki co nie wiadomo jak poważnego urazu doznał Davies. O jego sytuacji będziemy Was informować na bieżąco.