DieRoten.pl
Reklama

Coman odejdzie latem!?

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

W lipcu 2017 roku do klubu ze stolicy Bawarii trafił Kingsley Coman, który wcześniej występował w Juventusie oraz Paris Saint-Germain.

Od momentu swojego transferu do bawarskiego klubu w 2017 roku, francuski skrzydłowy miał okazję rozegrać blisko 300 spotkań i zdobyć z kolegami 20 tytułów!

Niemniej jednak jak informuje „Sport Bild”, nie można wykluczyć, że sezon 2023/2024 będzie jego ostatnim w barwach rekordowego mistrza Niemiec, choć jego kontrakt z Bayernem jest jeszcze ważny do końca czerwca 2027 roku.

Po rozczarowującej kampanii w wykonaniu całego zespołu, kierownictwo sportowe FCB szykuje się do wielkich zmian, co może też dotknąć Comana, który z racji na liczne kontuzje opuścił wiele meczów. Na domiar wszystkiego urazy przeszkadzają mu już od wielu lat…

Kingsley wygrał z „Bawarczykami” wszystko, co było możliwe do zdobycia i mówi się, że w pewnym stopniu mógł już stracić głód tytułów, zaś Max Eberl i spółka potrzebują w drużynie głodnych sukcesów graczy, którzy są gotowi dać z siebie wszystko dla klubu oraz trofeów.

Na ten moment wydaje się, że w drużynie nie ma już zawodnika, który nie byłby nietykalny. Sam Francuz również ma być otwarty na ewentualny transfer i nie miałby nic przeciwko, gdyby przeprowadził się do Anglii lub Hiszpanii. Bayern ma oczekiwać za Kingsleya około 70 milionów euro.

Kingsley Coman

Łączny dorobek Kingsleya w bawarskim klubie to 293 spotkania, 63 bramki oraz 66 asyst. Mając na uwadze rozgrywki krajowe i europejskie, Coman sięgnął wraz z zespołem także po 20 tytułów – w tym sekstet.  

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...