DieRoten.pl
Reklama

Chris Richards na celowniku Lyonu?

fot. Fotolia
Reklama

Z dniem 1 lipca 2022 roku do pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec powróciło dwóch zawodników, którzy ostatni sezon spędzili na wypożyczenie.

Mowa o takich piłkarzach jak Joshua Zirkzee oraz Chris Richards. W przypadku oby tych zawodników, ich przyszłość stoi pod wielkim znakiem zapytania – niewykluczone, że obaj odejdą tego lata, choć pozostanie w Monachium w dalszym ciągu jest realnym scenariuszem.

Jeśli mowa o holenderskim napastniku, to budzi on zainteresowanie m.in. Newcastle'u, Ajaxu oraz Stuttgartu. Co do wspomnianego wyżej Amerykanina, to od pewnego czasu media niemieckie i zagraniczne informują, że kilka klubów bacznie śledzi jego rozwój.

TSG Hoffenheim ma za kulisami pracować nad przedłużeniem współpracy z defensorem, podczas gdy Crystal Palace z Premier League ma być gotowe zaoferować nawet do 15 milionów euro za piłkarza rekordowego mistrza Niemiec.

Jakby tego było mało, to ostatnio do grona zainteresowanych klubów dołączył Olympique Lyon. Według informacji francuskiego portalu „BUT”, szefowie francuskiej ekipy mieli kontaktować się z FCB w sprawie ewentualnego transferu Chrisa Richardsa.

W przypadku sprzedaży, monachijczycy mają oczekiwać co najmniej 15 milionów euro. Ponadto Bayern stawia też warunek, aby w umowie zamieścić klauzulę odkupu Amerykanina w przyszłości.

Źródło: BUT
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...