DieRoten.pl

Choupo-Moting kontuzjowany?

30.03.2022, 18:17:06

Dla wszystkich zawodników ekipy rekordowego mistrza Niemiec, którzy w zeszłym tygodniu opuścili Bawarię, czwarta w tym sezonie przerwa reprezentacyjna dobiegła już końca.

Wszystko wskazuje na to, że już jutro wszyscy, a przynajmniej część zawodników, która brała udział w zgrupowaniach swoich reprezentacji narodowych, rozpocznie przygotowania do sobotniego meczu z Freiburgiem.

Niewykluczone jednak, że trener Julian Nagelsmann będzie zmuszony radzić sobie bez Erica Maxima Choupo-Motinga, który według kameruńskich mediów został wczoraj ściągnięty z boiska w pojedynku z Algierią z powodu kontuzji…

Póki co żadne media nie poinformowały o tym, jak poważny jest to uraz i czy drugi napastnik Bayernu będzie musiał zrobić sobie przerwę od gry w piłkę.

Pewnym jest natomiast, że zaraz po przylocie do Monachium, Kameruńczyk zostanie poddany badaniom w ośrodku FCB. Potencjalnych informacji na temat sytuacji zdrowotnej Choupo należy spodziewać się najwcześniej jutro lub jeszcze dziś wieczorem.

Eric Maxim Choupo-Moting

W bieżącym sezonie 2021/22, Eric miał okazję wystąpić w 20 meczach o stawkę dla Bayernu, zaś jego dorobek w tym czasie to 9 bramek oraz 4 asyst. Warto podkreślić, że Choupo-Moting ma średnio udział przy bramce FCB co 30 minut.

 

źródło: FCBI

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)30.03.2022 21:39
Jeszcze mamy Lewego więc spokojnie ;)
30.03.2022 20:35
To by było za pięknie gdyby wszyscy nasi gracze wrócili ze zgrupowania zdrowi!!
30.03.2022 18:37
I tak Lewy nie oddałby nawet minuty