DieRoten.pl
Reklama

Calhanoglu zostaje w Interze

fot. Fotolia
Reklama

W ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji, jakoby Hakan Calhanoglu miał trafić do klubu ze stolicy Bawarii w ramach letniego okienka transferowego.

Przypomnijmy raz jeszcze – turecki pomocnik miał być alternatywą, gdyby monachijczykom nie udało się ostatecznie pozyskać w letnim okienku transferowym Joao Palhinhii.

Niemniej jednak Hakan Calhanoglu zamieścił wczoraj w swoich social mediach długi wpis, w którym poinformował otwarcie, że zostaje w Interze i nie zamierza nigdzie odchodzić, dlatego też Turka można już wykreślić z listy transferowej Bayernu Monachium.

− Jestem bardzo, ale to bardzo szczęśliwy w Interze, relacje z naszymi kibicami są wręcz wyjątkowe, tak jak z klubem. Razem wiele już osiągnęliśmy – powiedział Turek.

− Jestem podekscytowany perspektywami kolejnych triumfów i zdobywania następnych trofeów z Interem (…). Dziękuję za Wasze wsparcie i zrozumienie – podsumował Hakan Calhanoglu.

Można więc spodziewać się, że Bayern dołoży wszelkich starań, aby ostatecznie pozyskać Joao Palhinhę. Póki co nie wiemy jeszcze, czy Fulham przyjmie trzecią ofertę „Bawarczyków” za portugalskiego pomocnika – w grę wchodzi 46 mln euro plus bonusy.

Źródło: Calhanoglu SM
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...