DieRoten.pl

Bild: Salihamidzic nie jest traktowany poważnie przez graczy

11.10.2018, 07:56:30
FotoOlimpik

Ileż to już razy w ostatnich dniach niemiecka prasa publikowała listę problemów obecnego sztabu szkoleniowego Bayernu? Jak się okazuje, to nadal nie koniec!

reklama

Tym razem niemiecki dziennik „Bild” wziął na lupę dyrektora sportowego Bayernu Monachium, czyli Hasana Salihamidzica, który pełni swoją funkcję od sierpnia ubiegłego roku.

Z ostatnich doniesień niemieckich dziennikarzy możemy dowiedzieć się, że dzień po meczu z Borussią M’Gladbach (w niedzielę) „Brazzo” przemówił do wszystkich piłkarzy bawarskiego klubu tuż po treningu. Bośniak przypomniał zawodnikom co wychodziło im dobrze w pierwszych siedmiu spotkaniach, przed kryzysem.

Salihamidzic był także obecny przy wszystkich wideo analizach, ale tylko w roli obserwatora. Jak możemy się dowiedzieć jeszcze z ustaleń „Bilda” dyrektor sportowy każdego dnia przebywa z drużyną i często rozmawia z piłkarzami w cztery oczy.

Mimo wszystko Hasan nie ma być traktowany przez większość piłkarzy rekordowego mistrza Niemiec zbyt poważnie – poszczególni gracze postrzegają Bośniaka bardziej jako kumpla niż osobę posiadają autorytet i ważne zdanie w klubie…

Choć w ostatnim czasie na Salihamidzica spadła również ogromna fala krytyki, to 41-latek spokojnie wykonuje swoje obowiązki. Niemieccy dziennikarze poinformowali, że niedawno „Brazzo” wysłał swoich skautów w różne zakątki świata, aby Ci zajęli się poszukiwaniami przyszłych wzmocnień Bayernu.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama11.10.2018 20:06
Im słabiej będziemy grać tym bardziej takie plotki będą się nasilac. Ale ja też podskórnie czuje że Salihamidzic to jednak nie to.
11.10.2018 13:45
No nieźle. Stworzyło się jakieś kółeczko, które nikogo nie traktuje poważnie.
Trzeba usunąć albo tych piłkarzy albo ludzi, których nie traktują poważnie.
Skoro była możliwość zatrudnienia Kahna albo Effenberga to trzeba było z niej skorzystać. Dostawali by po ryju na wstępie i nikt by nie skakał ani nie płakał.
Jakoś do Juppa mieli w miarę respect.
11.10.2018 10:36
Nie wiadomo czy to jest prawda, to po pierwsze, ale zawsze w takich informacjach ziarno prawdy jest. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że w Bayernem muszą rządzić ludzie z twardym charakterem którzy nie dadzą sobie w kaszę dmuchać i graczy trzymają krótko!!
11.10.2018 09:27
Jak już pisałem, Hasan to taki Tomek Iwan Polskiej Repry, razem z Grosikiem i Peszkinem robią atmosferkę :)
11.10.2018 08:55
@tapczan
Ciężko traktować ich poważnie skoro tak nieudolnie wykonują swoją pracę.
11.10.2018 08:47
Trener traktowany niepoważnie, dyrektor sportowy też. Zaraz okażę się, że prezes czy prezydent nie są traktowani poważni.
11.10.2018 08:28
Ważne, że się zarządu słucha
11.10.2018 08:15
Tak mi właśnie Brazzo wygląda-na kumpla piłkarzy a nie gościa który ustawi jednego z drugim.Ale jest to chyba zrozumiałe,że zatrudniając kogoś bez doświadczenia na takim stanowisku,niekoniecznie będzie od razu umiał złapać dystans do kilka lat młodszych kolegów z boiska.

reklama