Bild i Kicker oceniają

Bayern wygrał (4-1) w imponujący sposób z Juventusem Turyn – 90 min pięknej dla oka piłki. Zachwytu nie ukrywał nikt po tym spotkaniu: „to była magiczna noc, historyczne wydarzenie” – mówił Karl-Heinz Rummenigge. Gazeta Bild - jak to ma w swoim zwyczaju - wzięła pod lupę piłkarzy bawarskiego klubu i wystawiła noty każdemu z nich.

Hans-Jorg Butt: przy pierwszej bramce nie miał szans, ale potem strzelił jakże ważnego karnego.
Bild: 2

Philipp Lahm: pewny punkt w obronie, rozbroił kilka groźnych ataków Juve i miał dobre akcje do przodu.

Bild: 2

Daniel Van Buyten: tylko raz spuścił z oka Diego, a poza tym stabilnie jak zawsze w obronie.

Bild: 2

Martin Demichelis; to przez jego błąd Juve objęło prowadzanie – w takich meczach reprezentant kraju nie powinien sobie pozwolić na takie błędy.

Bild: 4
Holger Badstuber: skoncentrowany wyłącznie na obronie, raz popełnił błąd kiedy minął go Caceres.
Bild: 2

Mark van Bommel: wprowadził dużo spokoju do gry, przerywał wiele podań Juventusu oraz zagrywał dobre płaskie podania.
Bild: 2

Bastian Schweinsteiger: od pierwszego gwizdka grał bardzo dobrze, już w 6 mógł dać prowadzenia Bawarczykom, napędzał grę i dobrze strzelał z dystansu.
Bild: 2

Thomas Muller: na początku trochę przestraszony, ale z upływem czasu grał coraz lepiej i ożywiał ofensywę Bayernu.
Bild: 2

Danijel Pranjic: również wczoraj dało się zauważyć, że gra coraz lepiej jednak zbyt rzadko wykorzystywał słaby punkt Juve jakim był Caceres .
Bild: 3

Ivica Olic: człowiek meczu bez dwóch zdań, początkowo miał pecha gdy jego strzał z głowy odbił się od słupka – jednak potem karny i gol!
Bild: 1

Mario Gomez: chodził swoimi ścieżkami, ale był trudnym rywalem dla obrońców Juve i to jego gol przesądził losy spotkania dając Bawarczykom więcej spokoju.
Bild: 2

Arjen Robben: pojawił się dopiero w 73 minucie ale od razu pokazał na co go stać i wkręcał piłkarzy Juventusu w murawę.
Bild: 3

Anatoli Tymoszczuk: pojawił się w 79 minucie przy przystopować zapędy ofensywne Juve, strzelił bramkę na 4-1 dla Bawarczyków.