DieRoten.pl

Bayern zaprosił 13 młodych piłkarzy na trening

22.11.2022, 08:56:38
Ł. Skwiot

Kilka tygodni temu oficjalnie dobiegła końca druga edycja klubowego projektu pod tytułem „FC Bayern World Squad”, w którym uczestniczyło wiele talentów z całego świata.

W ubiegły czwartek na portalu „YouTube” i profilu FCB pojawił się ostatni odcinek z dokumentu przedstawiającego drugą edycję „FC Bayern World Squad”. Wszystkie epizody możecie znaleźć tutaj. Przypominamy, że podobnie jak przed rokiem, także i w tej edycji wystąpił nasz rodak – Mateusz Sobotka.

Z kolei w ostatnią sobotę bawarski klub spełnił swoją obietnicę i zaprosił do ośrodka treningowego przy Saebener Strasse 13 młodych piłkarzy, którzy mogli poczuć się jak gwiazdy „Die Roten”.

Było to związane z konkursem zorganizowanym w ramach wspomnianego wyżej projektu. Warunkiem przystąpienia do konkursu było przesłanie krótkiego filmiku, w którym młodzi gracze musieli zaprezentować swoje umiejętności.

Koniec końców wyłoniono trzynastu kandydatów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, którzy kilka dni temu pod czujnym okiem Klausa Augenthalera trenowali w ośrodku treningowym mistrzów Niemiec. Po zajęciach wszyscy mogli poznać się jeszcze lepiej przy wspólnym posiłku.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)22.11.2022 17:39
Bardzo dobra inicjatywa naszego klubu, brawo!!
22.11.2022 13:52
Mają szansę się wykazać.
22.11.2022 13:11
Przygoda dla młodych. Może któryś kiedyś trafi do Bayernu.