Bayern U-19 z awansem do półfinału

Wczorajszego wieczoru odbyły się dwa spotkania z udziałem drużyn Bayernu Monachium – w akcji mogliśmy oglądać m. in. ekipę do lat 19.

Podczas gdy młodzi monachijczycy mieli teraz krótką przerwę od zmagań ligowych, to podopieczni Danny’ego Galma wykorzystali to na pojedynek w ramach ćwierćfinału Pucharu Bawarii – rywalem zespołu FCB do lat dziewiętnastu był FC Augsburg U-19.

Koniec końców spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem „Bawarczyków”, którzy zwyciężyli 2:1. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisali się kolejno Aleksandar Pavlovic oraz Max Scholze.

Cieszymy się, że awansowaliśmy do półfinału. To było w pełni zasłużone zwycięstwo pucharowe. Długimi odcinkami meczu kontrolowaliśmy grę – powiedział po meczu trener Galm.

Bayern U-19:

Huelsmann - Emci, Deziel, Dettoni, Vinlof - Becker, Pavlovic (73’ Wimmer) - Scholze, Qashi (86’ Klanac), Demircan (83’ Hepburn) - Ramsak.

Bramki:

0:1 Pavlović (31'), 0:2 Scholze (57'), 1:2 Krasniqi (72').

Młodzi monachijczycy zanim udadzą się na krótkie wakacje z racji na przerwę zimową i świąteczną, to 3 grudnia zagrają jeszcze ostatni mecz ligowy w tym roku kalendarzowym. Rywalem Bayernu U-19 będzie ekipa FC Ingolstadt U-19. Początek starcia na stadionie Campusu dokładnie o 13:00.