DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-17 walczy o mistrzostwo

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Po niedawnej porażce w młodzieżowych rozgrywkach ligowych, dzisiejszego przedpołudnia do akcji wkraczają piłkarze Bayernu do lat siedemnastu.

FC-Astoria Walldorf U-19 vs FC Bayern U-19

Po tym jak w zeszłym tygodniu młodzi monachijczycy zostali pokonani 0:3 przez FSV Mainz U-19, dziś podopieczni Michaela Hartmanna zmierzą się w swoim ostatnim ligowym pojedynku w sezonie 2022/23 z ekipą FC-Astoria Walldorf U-19.

Początek tego wyjazdowego meczu zaplanowano dokładnie o 11:00. Warto podkreślić, że Robert Ramsak i spółka wciąż mają szansę na mistrzostwo, o ile TSG Hoffenheim i VfB Stuttgart zgubią dziś punkty. W związku z tym ekipa FCB U-19 jest dodatkowo zmotywowana przed tym bojem.

− Chcemy pokazać właściwą reakcję po ostatniej porażce, zagrać dobrze przeciwko Walldorfowi i dalej pracować nad naszymi priorytetami – powiedział trener Hartmann.

− Niezależnie od sytuacji będziemy patrzeć tylko na siebie - jak zawsze w dotychczasowym sezonie – podsumował Michael Hartmann.

Biorąc pod uwagę sytuację w tabeli ligowej, zawodnicy Bayernu U-19 zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 35 punktów i stratą 2 oczek do liderów z Hoffenheim. Dorobek młodych monachijczyków to póki co 11 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki oraz bilans bramkowy 41:19.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...