DieRoten.pl
Reklama

Bayern rozpoczyna przygotowania do Superpucharu

fot.
Reklama

Przygotowania pierwszego zespołu Bayernu Monachium do nadchodzącego wielkimi krokami sezonu 2022/2023 zaczynają powoli wchodzić w decydującą fazę.

Klub ze stolicy Bawarii ma już za sobą nie tylko wiele intensywnych sesji treningowych, ale i również letnie tournée po USA, które przypomnijmy dobiegło końca w ubiegłą niedzielę.

Ponadto w ramach Audi Summer Tour 2022, podopieczni Juliana Nagelsmanna mieli okazję rozegrać dwa spotkania towarzyskie – pierwsze z nich przeciwko D.C. United w Waszyngtonie (6:2 dla FCB) oraz drugie przeciwko Manchesterowi City w Green Bay (1:0 dla Anglików).

Jak już informowaliśmy wcześniej, po powrocie do Monachium, piłkarze otrzymali od swojego trenera półtora dnia na regenerację i odpoczynek, choć kilku graczy i tak trenowało wczoraj przy Saebener Strasse.

Swoje pierwsze spotkanie o stawkę w sezonie 2022/23, monachijczycy rozegrają już w najbliższą sobotę, kiedy to na Red Bull Arenie w Lipsku zmierzą się z miejscowym RBL. Przypominamy, że w grę wchodzi trofeum Superpucharu Niemiec.

Oficjalnie przygotowania do tego starcia ruszają już dziś. Mając na uwadze doniesienia prasowe, trening powinien odbyć się po południu – na murawie obecny ma być też 17-letni Mathys Tel.

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...