DieRoten.pl
Reklama

Bayern opiera przyszłość na Stanisicu

fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Reklama

Zeszłego lata klub ze stolicy Bawarii zdecydował się wypożyczyć kilku zawodników. Wśród nich możemy wyróżnić Josipa Stanisica.

Jak już doskonale wiemy, młody Chorwat udał się na wypożyczenie do Bayeru 04 Leverkusen, które obowiązuje do końca sezonu 2023/2024.

Co prawda w ostatnich dniach pojawiło się wiele informacji na temat przyszłości Josipa Stanisica, zaś wedle niektórych z nich, defensor miał nawet wyrazić chęć pozostania w ekipie „Aptekarzy” na o wiele dłużej, jednakże jakiś czas później doniesienia te zostały zdementowane przez liczne media w Niemczech.

Wczoraj z kolei nad sytuacją zawodnika postanowił pochylić się dziennikarz Florian Plettenberg w programie „Transfer Update – die Show”.

Wszystko zależy od nowego trenera

Josip Stanišić ma wrócić po wypożyczeniu z Levekrusen do Bayernu, choć Bayer 04 wolałby zatrzymać Chorwata – nie wiadomo, czy w grę wchodziłoby kolejne wypożyczenie lub transfer definitywny. Czas gry ma kluczowe znaczenie dla chorwackiego defensora.

Niemniej jednak szefowie bawarskiego klubu opierają na 24-latku przyszłość i projekt klubu. Z drugiej strony wiele i tak będzie zależało od planów nowego trenera.

Źródło: Transfer Update - die Show
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...