DieRoten.pl
Reklama

„Bayern mógłby postarać się o Mbappe”

fot. Fotolia
Reklama

Mając na uwadze absolutnie europejski TOP zawodników, do ich grona z pewnością można zaliczyć Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain.

Mimo swojego młodego wieku, Francuz już od dawna jest postrzegany za jednego z najlepszych piłkarzy na całym piłkarskim globie. Nie jest również żadną tajemnicą, że od dłuższego czasu w mediach jest o nim bardzo głośno, lecz nie sprawą sukcesów sportowych, a nieustannych plotek związanych z jego przyszłością.

Kylian Mbappe co prawda jest graczem Paris Saint-Germain, jednakże od kilkunastu miesięcy spekuluje się o jego nieuniknionym transferze do Realu Madryt – miało to nastąpić już w ostatnich dwóch latach, ale bazując na doniesieniach medialnych, najpewniejsze wydaje się lato 2024 roku.

Co jeśli napastnik nie trafi jednak do ekipy „Królewskich”? O kilka słów na ten temat poproszono ostatnio byłego reprezentanta Francji – Franka Leboeufa – który w swojej karierze zdobył między innymi złoto na mistrzostwach świata oraz Europy.

− Jeśli nie Real, to kto? Manchester City lub Bayern Monachium mogłyby postarać się o Mbappe, choć mają oni już w swoich szeregach świetnych graczy – powiedział Leboeuf.

− Liverpool też może być opcją, choć nie jestem pewien, czy Mbappe chciałby tam grać – z całym szacunkiem do Liverpoolu – podsumował Frank Leboeuf.

Kylian Mbappe w trakcie swojej dotychczasowej przygody z Paris Saint-Germain miał okazję wystąpić w 266 meczach o stawkę, zaś jego dorobek to 220 bramek oraz 98 asyst. 24-latek ma też na swoim koncie 71 występów w kadrze narodowej Francji, w których to strzelił 40 goli i zanotował 25 asyst.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...