DieRoten.pl
Reklama

Bayern II zwycięża z Rapidem i wraca do Monachium

fot.
Reklama

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj swoje kolejne spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do drugiej części sezonu rozegrali piłkarze Bayernu II.

Obóz drugiej drużyny Bayernu w Turcji dobiegł już końca, ale zanim monachijczycy udali się w podróż powrotną do Monachium, to rozegrali mecz towarzyski z drugą drużyną Rapidu Wiedeń.

W pojedynku, który trwał 120 minut trener Holger Seitz miał okazję nie tylko przetestować swoich zawodników, ale i również sprawdzić nowe elementy taktyczne. Koniec końców FCB II odniosło zasłużone zwycięstwo 3:0, zaś na listę strzelców wpisali się Segbe oraz Kern (dwukrotnie).

− Cieszę się, że zachowaliśmy czyste konto, a chłopcy przez większość czasu nie dopuszczali rywala do naszej bramki. Zagraliśmy skutecznie. Mogliśmy jednak strzelić na 2:0 wcześniej. Podsumowując, zasłużyliśmy na zwycięstwo – powiedział trener Seitz.

Po zakończeniu spotkania w Turcji, podopieczni Holgera Seitza spakowali swoje walizki, a następnie powrócili do Monachium, gdzie będą kontynuować przygotowania do drugiej części sezonu.

Bayern II: Huelsmann (61’ Mayer) - Kehl (61’ Herold), Tikvić (61’ ), Denk (61’ Morrison), Sanyang (61’ Brueckner) - Kraetzig (61’ Lee), Aydin (61’ Fukui), Neziri (61’ Kern) - Fust (61’ Ranos), Segbe (61’ Kern), Herrmann (91’ Sanyang).

Bramki: 1:0 Segbe (24’), 2:0 Kern (94’), 3:0 Kern (120’).

Przypominamy po raz kolejny, że podopieczni Holgera Seitza drugą część sezonu 2022/23 rozpoczną oficjalnie 24 lutego, kiedy to zmierzą się na własnym podwórku z Unterhaching w ramach dwudziestej piątej kolejki ligowej.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...