DieRoten.pl
Reklama

Bayern gotów sprzedać Kimmicha!

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

To może być bardzo ciekawe lato z perspektywy kibica Bayernu Monachium, jeśli mowa o letnim okienku transferowym.

Na ten moment w mediach krąży wiele plotek i spekulacji odnośnie Bayernu Monachium i możliwych ruchów transferowym w ramach letniego okienka transferowego.

Mowa nie tylko o licznych wzmocnieniach pierwszego zespołu, ale i również potencjalnych odejściach – na ten moment mówi się o odejściu nawet 5-6 zawodników pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec (wśród nich chociażby Noussair Mazraoui i Serge Gnabry).

Ponadto w gronie kandydatów do sprzedaży wymienia się również Joshuę Kimmicha, który w drugiej części sezonu 2023/2024 pełnił głównie rolę prawego obrońcy w FCB, podobnie zresztą jak w niemieckiej kadrze narodowej.

Sprzedaż za wysoką opłatę?

Wczoraj najnowsze informacje w sprawie Kimmicha przedstawił z kolei włoski dziennikarz i ekspert transferowy Fabrizio Romano, który donosi, że „Bawarczycy” rozważą wielkie oferty za swojego zawodnika, jeśli takowe pojawią się w najbliższych tygodniach.

Mówi się, że Bayern jest przygotowany i zgodzi się na potencjalną sprzedaż Niemca, jeśli na rynku pojawi się odpowiednio wysoka oferta. Póki co rozmowy FCB z 29-latkiem stoją w miejscu i obecnie nie ma żadnego ruchu. Ma się to zmienić dopiero po mistrzostwach Europy.

Źródło: Fabrizio Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...