Bawarczycy na wypożyczeniach - raport tygodniowy [02.11.2020]

02.11.2020, 19:56:57
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Całkiem udany tydzień mają za sobą młodzi "Bawarczycy" występujący na wypożyczeniach. W końcu szansę występu od pierwszych minut otrzymał Adrian Fein, który zagrał całe spotkanie w barwach PSV Eindhoven.

Adrian Fein (PSV Eindhoven)

Drużyna prowadzona przez Rogera Schmidta bez najmniejszych kłopotów pokonała jedną z najgorszych drużyn w lidze ADO Den Haag aż 4:0. W środku drugiej linii PSV zagrał Adrian Fein, ale trudno powiedzieć, żeby tym występem rzucił na kolana obserwatorów. Ważne jednak, że zaliczył solidne 90 minut i z pewnością w kolejnych meczach będzie tylko lepiej.

Podania Kluczowe podania Odbiory Przechwyty Strzały
94 (89.4%) 0 0 3 1

Oliver Batista-Meier (SC Heerenveen)

19-latek znalazł się ponownie w wyjściowej "11" holenderskiej drużyny, która rozbiła w wyjazdowym meczu Spartę Rotterdam 4:1. Utalentowany Niemiec wystąpił na pozycji ofensywnego pomocnika, ale tym razem swoją grą nie porwał i został zmieniony po 65. minutach. Tym samym Batista Meier nie poprawił swojego bilansu: 1 bramka, 3 asysty (na 7 meczów).

Christan Fruechtl (1. FC Nuernberg)

20-letni bramkarz kolejny raz cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych w przegranym 2:3 spotkaniu z Eintrachtem Brunszwik. Fruechtl w tym sezonie nie zagrał jeszcze ani raz na zapleczu niemieckiej Bundesligi.

Sarpreet Singh (1. FC Nuernberg)

W tym samym spotkaniu w 72. minucie gry (przy stanie 2:2) na boisko wszedł 21-latek, który jednak niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Lukas Mai (SV Darmstadt)

Aż 2 spotkania w zeszłym tygodniu rozegrał natomiast 20-letni stoper. Niemiec najpierw rozegrał cały mecz przeciwko VfL Osnabrueck (1:1), a trzy dni później zagrał "od deski do deski" w zwycięskim thrillerze przeciwko Karlsruher SC (4:3). Warto podkreślić, że Mai może pochwalić się imponującą skutecznością podań - aż 90.7%, co jest najlepszym wynikiem w lidze! Co więcej, tylko trzech zawodników na zapleczu niemieckiej ekstraklasy zalicza średnio więcej podań niż zawodnik wypożyczony z FCB.