Bardzo poważny uraz Breno

Przed kilkoma chwilami zakończył mecz w Norymberdze, gdzie miejscowy Club podejmował Bayer Leverkusen. Z pewnością kibiców FC Bayern ucieszył fakt, iż gospodarze wygrali ten pojedynek 3:2. Jednak ten mecz przyniósł także fatalne wiadomości dla kibiców bawarskiej drużyny...

Chodzi tutaj o wypożyczonego w zimie do 1.FCN z Bayernu Monachium Breno. Przy próbie wyprowadzenia piłki z własnej połowy w 31. minucie spotkania, Brazylijczyk został brutalnie zaatakowany przez Stefana Reinartza. 20-letni piłkarz z ogromnym grymasem bólu na twarzy został zniesiony z boiska na noszach i tym samym zakończył się jego udział w tym spotkaniu, zaś jego oprawca ujrzał tylko żółtą kartkę.

Pierwsze diagnozy są fatalne dla Breno: lekarze podejrzewają zerwanie wiązadeł w kolanie Brazylijczyka! Piłkarz 1.FC Nuernberg jak najszybciej trafi do kliniki, gdzie zostaną przeprowadzone szczegółowe badania, po których dowiemy się dokładnie co dolega obrońcy.

Jeżeli przypuszczenia się potwierdzą Breno już w tym sezonie nie wyjdzie na boisko. Jeśli tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, natychmiast Was o tym poinformujemy.