DieRoten.pl
Reklama

Aznou, Zvonarek i Nkili z nowymi umowami!

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że kierownictwo sportowe Campusu FCB nieustannie ma ręce pełne pracy i ogromnego zapału.

Po serii kilku przedłużeń kontraktów z utalentowanymi graczami w ostatnich tygodniach, tym razem Jochen Sauer i spółka zdecydowali się na przedłużenie współpracy z trójką młodych zawodników, takich jak Lovro Zvonarek, Noel Aseko Nkili oraz Adam Aznou.

Podczas gdy Nkili otrzymał umowę do 2026 roku, to dwójka jego kolegów związała się z FCB do końca czerwca 2027 roku. Przy okazji tego wielkiego wydarzenia dla całej trójki, wywiadu dla klubowych mediów udzielił dyrektor Campusu, czyli wspomniany wyżej Sauer.

− Jesteśmy zachwyceni, że ci trzej chłopcy, którzy nadal mogą grać w drużynie U-19, podpisali swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Bayernem. Lovro odcisnął już swoje pierwsze piętno w profesjonalnym futbolu, strzelając swojego pierwszego gola w Bundeslidze – powiedział Sauer.

− Noel i Adam regularnie występują w naszej amatorskiej drużynie i wielokrotnie pokazywali swój wielki potencjał piłkarski na swoich pozycjach. Wierzymy, że wszyscy trzej odcisną swoje piętno na naszych profesjonalistach w dłuższej perspektywie – podsumował Jochen Sauer.

Lovro Zvonarek (ofensywny pomocnik) w bieżącym sezonie 2023/24 we wszystkich zespołach FCB wystąpił w 30 meczach, zaś jego dorobek to 11 goli oraz 8 asyst. Dla porównania Noel Aseko Nkili (defensywny pomocnik) może pochwalić się 12 występami, zaś Adam Aznou (lewy obrońca) 34 spotkaniami, 3 bramkami oraz 6 asystami.Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...