DieRoten.pl
Reklama

Altintop: Cieszymy się, że Kern zostaje z nami

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

W zeszłym tygodniu kierownictwo sportowe Campusu bawarskiego klubu podjęło bardzo ważną decyzję w sprawie jednego z kluczowych graczy FCB II.

Nowy kontrakt z monachijczykami podpisał kapitan drugiej drużyny Bayernu, czyli Timo Kern, który otrzymał umowę do końca czerwca 2025 roku.

34-latek jest bardzo ważną figurą nie tylko na boisku, ale i poza nim. Niemiec odpowiada m. in. za integrację młodych graczy. Co do osiągnięcia porozumienia i dłuższej współpracy z pomocnikiem, na łamach „FCB.de” swoje zdanie wyraził dyrektor sportowy Campusu – Halil Altintop.

− Timo po raz kolejny udowodnił w zeszłym sezonie, jak ważny jest dla tej młodej drużyny - zarówno na boisku, jak i poza nim – powiedział Altintop.

− Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest nie tylko ważnym kontaktem dla naszych młodych zawodników, ale także dla zespołu trenerskiego. Cieszymy się, że zdecydował się na kolejny rok w FCB II – podsumował Halil Altintop.

34-letni pomocnik do bawarskiego klubu trafił w lipcu 2019 roku z drużyny SV Waldhof Mannheim i bardzo szybko stał się ważną figurą w drugiej drużynie. Mając na uwadze wszystkie dotychczasowe występy dla FCB II, to mówimy o 126 spotkaniach, w których to strzelił 44 bramki oraz dołożył także 22 asysty.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...