DieRoten.pl
Reklama

Alexander Nuebel trafi do Stuttgartu

fot. Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Saga transferowa z udziałem niemieckiego golkipera, zdaje się, dobiega końca.

Choć Alexander Nuebel ostatnie dwa sezony spędził w AS Monaco, to jego nazwisko wciąż przewijało się w Bawarii. Głośno było o nim zwłaszcza w styczniu, kiedy to kontuzji doznał Manuel Neuer. Wówczas to były bramkarz Schalke wymieniany był w gronie zastępców Neuera i istniała szansa na to, że powróci on z wypożyczenia. Nie skorzystał jednak z tej możliwości i pozostał do końca w Monaco. Jak zaznaczały wielokrotnie media, Nuebel nie widziałby siebie Bayernie, dopóki w klubie jest „Manu”, bowiem chce grać regularnie, a obecność 37-latka tej gwarancji mu nie daje.

Według „Sport Bilda” saga transferowa z udziałem 26-latka najprawdopodobniej dobiegnie końca, a wkrótce zasili on szeregi VfB Stuttgart, dokąd też trafi na płatne wypożyczenie. Informacje te potwierdza Florian Plettenberg, który twierdzi, że transfer ten może zostać dopięty jeszcze dziś.

Nuebel powrócił ostatnio do FCB z wypożyczenia. Jednakże, jak widzimy, przyszłości w Bawarii, przynajmniej jak na razie, nie ma. Mimo ofert z Anglii zdecydował się na pozostanie w Bundeslidze i, jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, wkrótce będziemy go mogli oglądać w trykocie ekipy z Mercedes-Benz Arena.

Źródło: Sky / Sport Bild
FJankowski

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...