DieRoten.pl

Agent Davida: Rozwinie się grając regularnie

05.04.2020, 13:29:19
Adidas

Od dłuższego już czasu spekuluje się, że w letnim okienku transferowym na Allianz Arenę może trafić utalentowany i młody Kanadyjczyk, a będąc dokładniejszym Jonathan David.

Ostatnie tygodnie przyniosły nam wiele plotek na temat możliwego transferu utalentowanego Jonathana Davida do Bundesligi. Choć potencjalnym kierunkiem dla Kanadyjczyka może być Bayern, to media wspominają też o Borussii Dortmund oraz RB Lipsk.

20-latek w zespole KAA Gent rozwija się w niesamowitym tempie i jeśli spojrzy się na jego statystyki w tym sezonie, to robią one ogromne wrażenie, albowiem mówimy dokładnie o 23 bramkach oraz 10 asystach w 40 oficjalnych spotkaniach o stawkę.

Niedawno po raz kolejny na temat swojego klienta wypowiedział się Nick Mavromaris, czyli agent Davida, który nie tak dawno temu zapowiedział otwarcie, że Jonathan pragnie poczynić kolejny krok w Bundeslidze. Tym razem mogliśmy się dowiedzieć, że dla Kanadyjczyka jest to ważne, aby dołączył do klubu, gdzie będzie grał od samego początku.

− To ważne, aby trafił do klubu, gdzie będzie grał od pierwszego dnia. Gdzie zostanie kluczowym piłkarzem i będzie mógł odegrać swoją rolę w sukcesie klubu, ponieważ Jonathan posiada charakter, aby poprowadzić klub dalej − zauważył agent.

− Jonathan rozwinie się tylko na boisku, nie na ławce rezerwowych. Tym samym nasza decyzja będzie zależała od wielu czynników − podsumował Nick Mavromaris.

Wielką zaletą Davida jest fakt, że może grać nie tylko jako środkowy napastnik, ale i jako ofensywny pomocnik, gdzie też czuje się bardzo dobrze. Mając na uwadze słowa agenta, niektóre źródła spekulują, że transfer do BVB lub RBL wydaje się być bardziej prawdopodobny, choć nie można niczego przekreślać w kontekście przenosin do Bayernu.

źródło: Sport1
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama16.04.2020 13:31
Tylko dlatego, ze Kanadyjczyk, miałby do nas trafić? Przecież to się mija z celem. Plotka i tyle.
05.04.2020 16:12
A skąd wiesz? masz najświeższy przykład z Daviesem, wielu, w tym ja, wróżyło mu że kariery u nas nie zrobi a jak wystrzelił, każdy widzi!! Ja osobiście nie wyobrażam sobie już pierwszej jedenastki bez niego!! Tak samo może być z Davidem.
05.04.2020 15:01
No to u nas nie ma czego szukać, bo wiadomo że nie grałby regularnie.
05.04.2020 14:08
Czyli transfer do nas właśnie został wykluczony.
05.04.2020 14:04
Abstrahując od tego jak (i czy w ogóle) będzie wyglądało najbliższe okienko, to kandydatura Davida może być najpoważniej brana pod uwagę właśnie w Lipsku. Wernera raczej nie zatrzymają, a po sprowadzeniu Kanadyjczyka będą mieć gracza bardzo zbliżonego charakterystyką. Ponadto on sam miałby tam chyba największą szansę jeszcze bardziej się rozwinąć.

reklama