Wyniki młodzieży

W miniony weekend swoje spotkania grały również drużyny młodzieżowe Bayernu. Większość z nich poradziła sobie wyśmienicie ;)

U19 na remis

Najstarsza drużyna juniorska zremisowała swoje spotkanie w rozgrywkach A-Jugend Bundesligi. Podopieczni Marca Kienle nie potrafili pokonać rówieśników z Freiburga i spotkanie skończyło się wynikiem 1:1. Jedyną bramkę dla FCB U19 strzelił prawy obrońca Daniel Hagler (16.). Korzystny wynik utrzymywał się do 82. minuty kiedy to świetnie dysponowany Raif Husic musiał skapitulować.

U17 również bez rostrzygnięcia

Również Bayern U17 musiał podzielić się punktami z rywalem. W meczu z rówieśnikami z FC Kaiserslautern zremisowali 2:2. Podopieczni Heiko Herrlicha już w 3. minucie stracili bramkę. Do boju kolegów poderwał najskuteczniejszy w drużynie Michael Strein (5 bramek, 4 mecze). Skrzydłowy reprezentacji Niemiec U17 pokonał bramkarza rywali dwukrotnie. Jego zaangażowanie zakończyło się połowicznym sukcesem, gdyż jeszcze przed przerwą przez niefrasobliwość defensywy David Hundertmark został pokonany po raz drugi.

Triumf U16

Podopieczni trenera Haralda Cernego odnieśli drugie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Tym razem pokonali 3:1 Quelle Fürth. Wszystkie bramki dla Bayernu U16 zdobyła jedna z największych gwiazd chorwackiej piłki młodzieżowej, Mario Crnicki (15., 21., 60.).

Remis w szlagierze

Tak jak w dorosłych rozgrywkach szlagierem w spotkaniach zdolnej młodzieży są spotkania między Bayernem, a zespołem VfB Stuttgart. W miniony weekend w kategorii U15 doszło do podziału punktów (1:1). Gola dla Bawarczyków strzelił Manuel Wienzheimer, dla którego była to 4 bramka w 3 meczu obecnego sezonu.

U14 znowu górą

W trzecim spotkaniu w lidze, drugie zwycięstwo odniósł zespół U14. Tym razem ofiarą Bawarczyków padł zespół SV Wacker Burghausen (3:1).

Pogrom U13

Prawdziwy konkurs strzelecki urządzili sobie piłkarze Bayernu U13, którzy na własnym boisku rozbili rówieśników z SV Traunreut aż 15:0!

U12 triumfuje w Planneg

W drugiej kolejce bawarskiej Bezirksoberligi zespół U12 pokonał na wyjeździe zespół z Planneg (4:0). Bramki dla gości strzelili Maurice Koller (2), Alexander Mpazdrigiannis i Berkant Barin.

U11 trzecie w Eckenheid

Piłkarze Bayernu U11 zdobyli brązowy medal w turnieju rozgrywanym w Eckenheid. W fazie grupowej rozbili niemal wszystkich rywali (5 zwycięstw, 1 remis), jednak w półfinale trafili na rówieśników z VfB Stuttgart. Po zaciętym meczu rozstrzygniętym serią rzutów karnych przegrali 2:3. W meczu o 3. miejsce pokonali za to Greuther Fürth 3:1. Do Monachium trafiły jednak dwa wyróżnienia indywidualne dla najlepszego zawodnika (Leart Ajeti) oraz dla najlepszego bramkarza (Hannes Heilmair).

U10 remisuje

Młodzi zawodnicy z Bayernu zainaugurowali w miniony weekend rozgrywki w swoim roczniku przeciwko TSV Grünwald U11. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3, mimo, że młodzi Bawarczycy prowadzili do przerwy 3:1. Naszym E-juniorom nie starczyło jednak sił co skrzętnie wykorzystali w drugiej połowie rywale i doprowadzili do remisu.

U9 triumfuje w rozgrywkach starszego rocznika

Zespół Bayernu F-juniorów starszych czyli U9 rozpoczął grę w lidze przeciwko rok starszym kolegom. Nie przeszkodziło to jednak chłopakom wygrać z FT Gern U10 5:1.