DieRoten.pl
REKLAMA


260 milionów euro od Realu? Falk: to nieprawda, ale...

fot. vitaliivitleo / Photogenica

Bayern Monachium nie zamierza pozbywać się swojej największej gwiazdy. Christian Falk stanowczo ucina doniesienia o gigantycznej ofercie Realu Madryt za Michaela Olise.

Plotki wokół Michaela Olise nie ustają, ale Christian Falk nie ma najmniejszych wątpliwości, że Francuz zostanie na przyszłym sezon w stolicy Bawarii. Dziennikarz “Bilda” mówił na ten temat w podcaście “Bayern Insider”.

REKLAMA

– Nie ma żadnej szansy, że Michael Olise zmieni klub w obecnym oknie transferowym. Klub dał to zawodnikowi wyraźnie do zrozumienia.

– Może Bayern wygra w przyszłym sezonie Ligę Mistrzów i Olise będzie miał ochotę na nowe doświadczenie. Nigdy nic nie wiadomo! Ale na razie zostaje.

Najwięcej mówi się o możliwym transferze do Realu Madryt, ale Falk ujawnił, że oba kluby uzgodniły, iż tego lata przy Olisie nic się nie wydarzy. Co więcej – prezydent Realu Florentino Pérez miał osobiście obiecać prezydentowi Bayernu Herbertowi Hainerowi, że zanim Królewscy podejmą jakiekolwiek kroki w sprawie Olise’a – zadzwonią pierwsi.

W mediach pojawiały się doniesienia o rzekomej ofercie Realu w okolicach 222 milionów euro stałej kwoty plus 38,5 miliona euro bonusów, co dałoby łącznie blisko 260 milionów euro. Falk zdecydowanie to odrzuca: Real jest od takiej oferty bardzo daleko.


Źródło: TZ, Bild
admin

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...