DieRoten.pl
Reklama

2400 kibiców na otwartym treningu Bayernu

fot. Photogenica
Reklama

Wczoraj zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przy Saebener Strasse miała miejsce otwarta sesja treningowa dla kibiców Bayernu Monachium.

Warto podkreślić, iż była to pierwsza publiczna sesja po wielotygodniowej przerwie, albowiem po raz ostatni fani mogli oglądać swoich pupili podczas treningu w sierpniu, na początku sezonu 2023/24.

Zainteresowanie wczorajszymi zajęciami było przeogromne wśród kibiców – wystarczy podkreślić, że na poligonie obecnych było 2400 fanów, podczas gdy ponad 1000 kolejnych nie zostało już wpuszczonych przez służby porządkowe FCB z racji na brak wystarczającego miejsca i wymogi bezpieczeństwa.

Pogoda i atmosfera dopisały w najlepszy możliwy sposób. Zanim rozpoczął się trening, zawodnicy oraz trenerzy rekordowego mistrza Niemiec rozdawali autografy i z wielką chęcią pozowali do zdjęć z fanami „Gwiazdy Południa”.

Choć nie zostało to jeszcze w żaden sposób potwierdzone przez klub, to należy spodziewać się, że przy tak wielkim zainteresowaniu, niebawem odbędą się kolejne publiczne sesje treningowe przy Saebener Strasse. W klubowych mediach można z kolei zobaczyć retransmisję wczorajszych zajęć.

Ostatni trening przed meczem

Jutrzejszego wieczoru „Bawarczycy” powalczą w Pucharze Niemiec z 1. FC Saarbruecken. Dziś odbędzie się jeszcze jedna sesja treningowa, zanim monachijczycy udadzą się do Kraju Saary. Zajęcia nie będą jednak publiczne i transmitowane w klubowej TV.

Źródło: FCB.de / Kicker
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...