Rummenigge i Hoeness chwalą Ancelottiego

Karl-Heinz Rummenigge oraz Uli Hoeness nie kryli swojej radości po wysokiej wygranej przeciwko Arsenalowi, wypowiadając się w samych superlatywach na temat włoskiego szkoleniowca, Carlo Ancelottiego.

Bayern wygrał pierwszy mecz 1/8 Ligi Mistrzów z Arsenalem aż 5:1, lecz przebieg samej pierwszej połowy pozostawiał pewien niedosyt. Na szczęście 'Die Roten" pokazali charakter - którego z pewnością brakowało ostatnimi czasy w ligowych potyczkach - i odwrócili losy spotkania w drugich 45 minutach.

Bylibyśmy szaleni odczuwając niepokój, gdy raz wygraliśmy w Bremie lub we Freiburgu różnicą tylko jednej bramki. Krytyka na Ancelottiego jest absurdalna. Każdy posiada swoją filozofię, a filozofia Juppa, Pepa i Carlo jest inna. Najważniejsze są wyniki i trofea. - oznajmił stanowczym tonem Rummenigge.