Za nami już pierwsza część sezonu, zaś wielkimi krokami zbliża się runda wiosenna. Mistrzowie Niemiec zmagania w lidze zakończyli na pierwszym miejscu z przewagą trzech punktów nad drugim RB Lipsk.

„Bawarczykom” w czasie trwania rundy jesiennej zdarzył się również okres słabej gry i serii bez zwycięstw, jednakże zespół w porę zareagował i nie pozwolił już sobie na większej ilości wpadek.

Podczas ostatniego wywiadu David Alaba przyznał, że być może klub potrzebuje jeszcze nieco czasu na zrozumienie i przystosowanie się do nowego stylu i filozofii gry stosowanej przez Carlo Ancelottiego.

Być może potrzebujemy nieco więcej czasu na zrozumienie i przystosowanie się do filozofii naszego nowego trenera – powiedział lewy obrońca Bayernu Monachium.

Jednakże pod koniec pierwszej części sezonu pokazaliśmy, że jesteśmy na dobrej drodze. Pragniemy ciężko pracować i kontynuować naszą pracę na treningach czego efektem będzie nasz najlepszy możliwy futbol – zakończył.

Źródło: FourFourTwo

Tagi:

Komentarze (2)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1615644