Trimmel: Ta porażka boli

Przed kilkoma dniami swoje kolejne spotkanie na krajowym podwórku rozegrali piłkarze pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Jak już doskonale wiemy, podopieczni Thomasa Tuchela w ramach 30. kolejki niemieckiej Bundesligi mierzyli się na wyjeździe z drużyną Unionu Berlin, gdzie trenerem jest Nenad Bjelica.

Koniec końców monachijczycy nie dali za wygraną i odnieśli pewne zwycięstwo 5:1 nad berlińczykami. Co do pomeczowych wywiadów, w rozmowie dla klubowych mediów, na temat porażki z „Bawarczykami” wypowiedział się Christopher Trimmel.

− Zagraliśmy odważnie i agresywnie w I połowie, co pozwoliło nam również stworzyć kilka okazji. Mimo że straciliśmy dwa gole, na boisku czuliśmy się dobrze. Po przerwie daliśmy Bayernowi zbyt dużo miejsca, a oni to wykorzystali – powiedział Trimmel.

− To naprawdę boli, ta porażka. Ale teraz nadchodzą dla nas jeszcze ważne mecze i skupiamy na nich całą naszą uwagę – podsumował Christopher Trimmel.

Monachijczycy na przygotowania do kolejnego wyzwania będą mieli jeszcze kilka dni – w najbliższą sobotę na Allianz Arenie w Monachium (początek o 15:30), Bayern podejmie u siebie gości z Eintrachtu Frankfurt w ramach 31. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Źródło: Union