Salihamidzic: Ten mecz był bardzo rozczarowujący

W pojedynku w ramach trzydziestej trzeciej kolejki ligowej, podopieczni Thomasa Tuchela mierzyli się w ubiegłą sobotę z ekipą RB Lipsk.

Niestety, ale mistrzowie Niemiec spisali się mocno poniżej swoich możliwości i ponieśli zasłużoną porażkę 1:3 z RB Lipsk. Jedynego gola dla monachijczyków zdobył jeszcze w pierwszej połowie Serge Gnabry, który znajduje się ostatnio w wysokiej formie (5 goli w 4 meczach).

Z kolei tuż po ostatnim gwizdku, w rozmowie dla klubowej telewizji, na temat występu „Bawarczyków” wypowiedział się Hasan Salihamidzic, który podkreślił, że mimo dobrego tygodnia treningów, zespół rozegrał rozczarowujące 90 minut w sobotę.

Byłem bardzo optymistycznie nastawiony. To był bardzo dobry tydzień treningów, mieliśmy dobrą intensywność i poprawiliśmy się – powiedział Salihamidzic.

Wiele rzeczy zrobiliśmy dobrze w tym tygodniu. Ale po pół godzinie nie mieliśmy zbyt wiele do powiedzenia... Ten mecz był bardzo rozczarowujący – dodał.

Zawsze wolę mieć wszystko w swoich rękach, ale teraz tak nie jest. Teraz musimy mieć nadzieję, trzymać kciuki i wygrać nasz mecz w przyszłym tygodniu i zobaczymy, co się stanie – podsumował Hasan Salihamidzic.

Mistrzowie Niemiec do akcji w niemieckiej Bundeslidze powracają w najbliższą sobotę, kiedy to zmierzą się na wyjeździe z 1. FC Koeln. Aby sięgnąć po mistrzostwo, Bayern musi nie tylko wygrać, ale i również liczyć na stratę punktów przez Borussie Dortmund w starciu z Mainz 05.

Źródło: FCB TV