Mueller: Rozczarowanie naszym występem jest duże

Niestety, ale piłkarze rekordowego mistrza Niemiec z pewnością nie mogą mówić o udanym weekendzie, po tym jak ponownie stracili punkty w Bundeslidze...

Niestety, ale przed dwoma dniami, porażkę w Bundeslidze zanotowali piłkarze Bayernu – tym razem monachijczycy ulegli 0:2 drużynie Borussii Dortmund…

Warto podkreślić, że dla bawarskiego klubu była to już piąta porażka w tym sezonie ligowym. Swojego rozczarowania po przegranej z BVB nie krył Thomas Mueller, który podkreślił, że wraz z kolegami nie byli wystarczająco skuteczni, aby cokolwiek ugrać w tym starciu.

− Rozczarowanie naszym występem jest już duże. Wydaje się, że przerwa międzynarodowa nie przyniosła nam nic dobrego, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę, że Leverkusen ponownie strzeli bramkę w ostatniej minucie – powiedział Mueller.

− Myślisz, że w końcu coś im się wymsknęło. To było trochę osłabiające. Ale to nie jest wymówka. Zawsze jest kilka problemów w samej grze. Nie byliśmy wystarczająco skuteczni jak na nasz żywiołowy występ, a Mats Hummels wybronił jedną sytuację – dodał.

− Dortmund zagrał dobrze, ale też nie strącił gwiazd z nieba, ale zasłużył na zwycięstwo. To rozczarowujące. To nie było to, do czego dążyliśmy przed międzynarodową przerwą – podsumował Thomas Mueller.

Mistrzowie Niemiec na wyciągnięcie odpowiednich wniosków i przygotowania do kolejnego wyzwania będą mieli jeszcze kilka dni, albowiem w przyszłą sobotę (6 kwietnia) podopieczni Thomasa Tuchela powalczą o 3 punkty z Heidenheim na wyjeździe.