Flick: Musimy stanąć na nogi!

Bayern Monachium ma już za sobą piąte spotkanie w ramach sezonu 2020/21. Nie dalej jak dziś wieczorem monachijczycy walczyli o punkty w niemieckiej Bundeslidze.

Rywalem monachijczyków była Hertha BSC, która choć walczyła do samego końca, to koniec końców musiała uznać wyższość rywali z Monachium, a zwłaszcza Roberta Lewandowskiego, który zdobył dziś cztery bramki, zaś spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 na korzyść FCB.

Po meczu tradycyjnie na pytania dziennikarzy odpowiadał trener Hansi Flick. 55-latek dał jasno do zrozumienia, że po przerwie reprezentacyjnej jego zespół musi w końcu zacząć grać swoją piłkę. Ponadto Niemiec odniósł się także do przyszłości Javiego Martineza oraz ostatnich plotek o Coście.

− Po tej przerwie reprezentacyjnej musimy zacząć grać dobrą piłkę. Musimy stanąć na nogi − powiedział Hansi Flick.

− Zakładam, że Javi jutro po 18:00 dalej będzie z nami. Nadal ma ważną umowę z Bayernem. Nie mogę jednak tego potwierdzić na 100% − mówił dalej.

− Costa? Nie mogę powiedzieć nic na ten temat − podsumował trener FCB.

Nieco później zaprezentujemy Wam pełne wypowiedzi piłkarzy i Hansiego Flicka.

Źródło: AZ / TZ / Bild