Wypowiedzi: Spodziewaliśmy się więcej po sobie

Dzisiejszego popołudnia Bayern Monachium w pojedynku z FSV Mainz zremisował 2:2 na Allianz Arenie. Bramki dla "Die Roten" zdobywali kolejno Arjen Robben oraz Thiago.

Carlo Ancelotti:

− To był ciężki mecz, ale spodziewaliśmy się więcej po sobie. Nie byliśmy zbyt kompaktowi w pierwszej połowie jak miewało to miejsce w ostatnich spotkaniach. Mogliśmy zagrać lepiej. W drugiej połowie było już lepiej, graliśmy bardziej złożoną piłkę i szczęśliwie wyrównaliśmy.

Thomas Mueller:

− Nie weszliśmy w ten mecz zbyt dobrze, sami sprezentowaliśmy zawodnikom Mainz bramkę. W drugiej połowie musieliśmy odrabiać straty. W drugiej połowie wiele zainwestowaliśmy, jednakże w pewnych momentach potrzebujesz odrobinę szczęścia. Nie jesteśmy zadowoleni z tego wyniku.

Sven Ulreich:

− W pierwszej połowie mieliśmy spore problemy i nie potrafiliśmy się odnaleźć. Musimy lepiej wykorzystywać swoją jakość. Takie coś nie może się już zdarzyć. Mainz grał dobrze, zaś my mieliśmy problemy ze zdobyciem bramki. W drugiej połowie zagraliśmy już tak jak na Bayern przystało: dominującą i z wysokim procentem posiadaniem piłki. Mieliśmy tylko wygrać. To rozczarowujące.