Wczorajszego poranka Carlo Ancelotti wraz ze swoimi podopiecznymi odbył ostatnią sesję treningową w Doha, gdzie Bayern przygotowywał się do drugiej części sezonu.

 W związku z zakończeniem zimowych przygotowań w Katarze przyszedł czas na podsumowania. Jak zwykle zawsze możemy wyróżnić zarówno zwycięzców jak i przegranych przygotowań.

Dla grona przegranych bez dwóch zdań może zaliczyć się Thiago Alcantara. Nie chodzi oczywiście o złe prowadzenie się Hiszpana podczas treningów czy jego słabszą dyspozycję, lecz uraz, który wyklucza go na blisko trzy tygodnie.

O niezbyt dobrym pobycie w Doha może mówić również Renato Sanches, który opuścił kilka sesji treningowych ze względu na przeziębienie, jednakże wystąpił w niemalże całym spotkaniu towarzyskim z belgijskim KAS Eupen.

Do wielkich zwycięzców przygotowań w Doha można z kolei zaliczyć Arjena Robbena oraz Francka Ribery. Starsi już skrzydłowi świecili przykładem swoim kolegom intensywnością treningów oraz pełynm poświęceniem.

Sporego doświadczenia nabrali również juniorzy Bayernu, którzy zostali wyróżnieni przez Carlo Ancelottiego i razem ze starszymi kolegami pojechali do Doha. Mowa jest tutaj o takich zawodnikach jak Marco Friedl, Christian Fruechtl Raphael Obermair, Fabian Benko i Adrian Fein.

Zwłaszcza o dobrym pobycie w Katarze może mówić Fabian Benko, który swój okres przygotowawczy okrasił dwoma trafieniami w towarzyskim spotkaniu ze wspomnianym już wcześniej KAS Eupen.

Zadowolony z zimowych przygotowań do drugiej części sezonu jest przede wszystkim Carlo Ancelotti, który zapowiedział, że teraz jego zespół jest jeszcze lepiej przygotowany niż latem.

Do Monachium wracamy z maksymalnym zaufaniem i pewnością co do własnych umiejętności – powiedział dzisiejszego poranka Carlo Ancelotti.

Rezultaty przygotowań w Katarze będziemy mogli również poobserwować już w najbliższą sobotę, kiedy to odbędzie towarzyski turniej „Telekom Cup” w Duesseldorfie. Oprócz Bayernu udział wezmą również trzy inne kluby: FSV Mainz, Gladbach oraz gospodarz Fortuna Duesseldorf.

Źródło: Kicker.de

Tagi:

Komentarze (3)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1620176