Przewidywana jedenastka na mecz z City

Mistrzowie Niemiec powoli kończą już swoją kilkudniową podróż po Stanach Zjednoczonych. Zwieńczeniem letniego tournee po USA będzie trzecie spotkanie w ramach tak zwanego International Champions Cup.

Rywalem podopiecznych Niko Kovaca w ostatnim meczu w ramach wspomnianego turnieju ICC będzie Manchester City, którego trener Pep Guardiola miał okazję w przeszłości trenować ekipę Bayernu Monachium.

Początek spotkania na Hard Rock Stadium (Miami Gardens) już o 1:00 w nocy z soboty na niedzielę (czasu europejskiego). Kogo można spodziewać się w wyjściowej jedenastce Bayernu przeciwko drużynie "Obywateli"? Niewykluczone, że tym razem szansę od samego początku otrzyma Renato Sanches.

Warto zaznaczyć, że kilka dni temu 46-letni Chorwat zaznaczył na konferencji prasowej przed meczem z Juventusem (przegrana FCB 0:2), że wyjściowa jedenastka w meczu z City rozegra co najmniej 60 minut, po czym szansę otrzymają inni piłkarze.

− Pragnę dać szansę tak wielu zawodnikom, jak będzie to możliwe, aby mogli zagrać po 45 minut. W Miami w pojedynku z Manchesterem City, wyjściowa XI będzie grała co najmniej przez 60 minut − powiedział ostatnio trener FCB.

Trener Bayernu z pewnością będzie chciał też dać okazję do wykazania się młodym piłkarzom FCB, ale w meczu z Manchesterem City można raczej spodziewać się nieco silniejszej jedenastki, niż miało to miejsce przed kilkoma dniami przeciwko mistrzom Włoch.