Duet Bayernu w finale

Gwiazdy Bayernu, Luiz Gustavo oraz Dante zagrają w finale Pucharu Konfederacji. W półfinale, Canarinhos pokonali reprezentację Urugwaju 2:1 po dramatycznym meczu. Brazylijczyków na prowadzenie w 41. minucie wyprowadził Fred, tuż po przerwie mieliśmy już wyrównanie, ponieważ do siatki trafił Edinson Cavani. Na decydującego gola musieliśmy czekać do 86. minuty, kiedy to Paulinho dopisał się do listy strzelców. Dante pojawił się na boisku dopiero w doliczonym czasie gry, wchodząc za Neymara.

Finałowy przeciwnik Brazylijczyków nie jest jeszcze znany, będzie to zwycięzca pary meczu Hiszpania - Włochy, który zostanie rozegrany już dziś o godzinie 21:00. W nim także zobaczymy na boisku zawodnika rekordowego mistrza Niemiec, Javiego Martineza.

Źródło: FCBayern.de