Co słychać u grupowych rywali Bayernu?

Dinamo tylko remisuje
Po wysokiej porażce w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów zawodnicy Dinama Zagrzeb udali się do Zaprešiću na mecz z tamtejszym NK Inter Zaprešić gdzie zremisowali 2:2. Mimo, że po 38. minutach przegrywali już 0:2, to w ostatniej minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy bramkę kontaktową z rzutu karnego zdobył Junior Fernandes. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy, bo już w 49. minucie Dinamo doprowadziło do wyrównania za sprawą Armina Hodžića. To było jednak wszystko na co stać było zawodników z Zagrzebia i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Po tym meczu Dinamo utrzymało pierwszą pozycję w tabeli ligi chorwackiej z dorobkiem 24 punktów po 12 meczach. Ciekawostką może być fakt, że jak dotąd zawodnicy Zorana Mamića pozostają niepokonani w obecnym sezonie ligi chorwackiej.

Dinamo: Eduardo – Matel, Goncalo, Taravel, Musa – Machado (64’ Ademi), Antolić – Soudani, Rog (64’ Ćorić), Fernandes – Hodžić

Zwycięstwo Olympiakosu
Dużo lepiej w swoim wyjazdowym spotkaniu poradzili sobie zawodnicy Olympiakosu Pireus, gdzie w Salonikach wygrali 2:0 z miejscowym PAOKiem. Do bramki rywala już w pierwszej połowie trafiali Brown Ideye (27’) oraz Luka Μilivojevic (36’). Po tym spotkaniu zawodnicy Marco Silvy z kompletem punktów po 6 spotkaniach przewodzą w tabeli ligi greckiej.

Olympiakos: Roberto – Elabdellaoui (85’ Salino), Botia, Siovas, Masuaku – Μilivojevic, Κasami – Seba, Fortounis (63’ Cambiasso), Durmaz – Ideye (68’ Finnbogason)

Ważna wygrana Arsenalu
Zawodnicy Arsenalu Londyn po porażce w drugiej kolejce Ligi Mistrzów przystępowali do spotkania z Manchesterem United z zamiarem poprawienia nastrojów i cel ten zrealizowali w 100% wygrywając na Emirates 3:0. Kanonierzy zaskoczyli i zdominowali swoich rywali i już po 20 minutach prowadzili 3:0 za sprawą dwóch trafień Alexisa Sancheza (6’, 19’) i jednym autorstwa Mesuta Özila (8’). Po tym zwycięstwie ekipa Arsène’a Wengera przeskoczyła zawodników z Manchesteru i wskoczyła na drugą pozycję w tabeli mając na swoim koncie 16 punktów po 8 meczach.

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Gabriel, Monreal – Coquelin, Cazorla – Ramsey, Özil (74’ Oxlade-Chamberlain), Alexis (81’ Gibbs) – Walcott (74’ Giroud)