Bayern U-19 gromi aż 5:2

Nie dalej jak wczoraj, swoje kolejne spotkanie w sezonie 2022/23 rozegrali piłkarze Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu.

FC Bayern U-19 5:2 (4:1) FC Ingolstadt U-19

Po zakończeniu sezonu ligowego, zgodnie z przyjętym terminarzem DFB, wczoraj swoje trzecie i ostatnie zarazem spotkanie w ramach rundy specjalnej U-19 rozegrali piłkarze Bayernu Monachium.

Po wygranej 2:1 nad TSV 1859+1 U-19 i porażce 1:2 z 1. FC Nuernberg U-19, tym razem młodzi monachijczycy pokonali u siebie FC Ingolstadt U-19 aż 5:2. Bramki dla bawarskiego klubu zdobyli Vinlof, Becker, Dibrani, Ramsak oraz Qashi.

− Ogólnie jesteśmy zadowoleni, że wygraliśmy. Mieliśmy jednak zbyt wiele faz w grze, jak na początku meczu czy po przerwie, gdzie zbytnio ułatwialiśmy zadanie przeciwnikowi. Byłem zadowolony z reakcji po stracie gola na 0:1. W drugiej połowie powinniśmy lepiej wykorzystywać nasze szanse. Jesteśmy szczęśliwi, że jesteśmy w rundzie finałowej i czekamy na naszych kolejnych przeciwników – powiedział trener Danny Galm.

Ostatecznie w ramach rundy wstępnej zawodnicy Bayernu do lat dziewiętnastu zdobyli 6 punktów, notując 2 zwycięstwa oraz 1 porażkę. Wkrótce powinniśmy poznać terminarz na pojedynki w ramach finałowej rundy specjalnej.

Bayern U-19:

Boehmeke - Jonathans (61’ Emci), Wimmer, Buchmann, Vinlof - Deziel Jr - Dibrani (61’ Qashi), Becker (75’ Bengi), Asp-Jensen (75’ Sen), Demircan (75’ Schablas) - Ramsak.

Bramki:

0:1 Drakulic (6’), 1:1 Vinlof (7.), 2:1 Becker (12’), 3:1 Dibrani (27’), 4:1 Ramsak (37’), 4:2 Sekulovic (50’), 5:2 Qashi (89’).