Trener Bayernu Monachium Carlo Ancelotti jest przekonany, że europejskie kluby nie mają powodów do zmartwień ze względu na ostatnie ruchy transferowe chińskich zespołów.

W ostatnim czasie na przeprowadzkę do Azji zdecydowali się tacy zawodnicy jak na przykład Carlos Tevez, Oscar czy John Obi Mikel. Jak mogliśmy usłyszeć Tevez jest obecnie najlepiej opłacanym piłkarzem na całym świecie.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej włoski trener „Dumy Bawarii” otwarcie powiedział, że zawodnicy nie tylko grają dla pieniędzy, ale przede wszystkim po to, aby stać się najlepszymi na świecie i walczyć o największe trofea.

Tak to prawda, że w miesiącu wielu zawodników zdecydowało się przeprowadzić do Chin. Jednak moim zdaniem kluby piłkarskie w Europie nadal są bezpieczne – powiedział Carlo Ancelotti.

Najlepsze rozgrywki nadal możemy oglądać w Europie, dla tego jest to najbardziej konkurencjna piłka na świecie – kontynuował były trener takich klubów jak na przykład Real Madryt, Chelsea Londyn czy AC Milan.

Piłkarze grają nie tylko dla pieniędzy, rywalizują przede wszystkim po to, aby stać się najlepszymi na świecie i grać w najlepszych rozgrywkach na świecie. Dlatego myślę, że póki co europejskie kluby są bezpieczne – zakończył trener „Gwiazdy Południa”.

Źródło: FourFourTwo

Tagi:

Komentarze (3)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1617308