Bawarczycy w reprezentacjach

Wczorajszego dnia miały miejsce kolejne spotkania kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata 2018, które tym razem odbędą się w Rosji.

David Alaba i jego koledzy z reprezentacji Austrii rywalizowali z Gruzją. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Austriaków 2-1. Pierwszą bramkę zdobył Martin Hinteregger.

Warto mieć na uwadze, że przy pierwszej bramce asystą popisał się David Alaba. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy Austriacy za sprawą Janko podwyższyli prowadzenia na 2-0.

Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył w 78’ minucie Ananidze. Obrońca „Die Roten” rozegrał pełne spotkanie i zaliczył dobry występ.

Z kolei Thiago i Javi Martinez stanęli przed wyzwaniem pojedynku z Liechtensteinem. Hiszpanie nie bez powodu przed starciem uchodzili za faworytów tego meczu kwalifikacyjnego.

Wczorajszego wieczoru na Estadio Reino de León piłkarze „La Roja” urządzili sobie festiwal strzelecki.  Ostatecznie mecz zakończył się pogromem 8-0.

Thiago rozegrał pełną pierwszą połowę, po czym został zmieniony przez Nolito. Javi Martinez całe spotkanie oglądał z poziomu ławki rezerwowych.