Ancelotti: Mamy już wszystko pod kontrolą

Bayern Monachium mimo słabego okresu przygotowawczego, udowodnił w dwóch poprzednich meczach o stawkę, że klub ma już za sobą okres słabej gry i serii porażek w meczach towarzyskich.

Gościem ostatniego ekskluzywnego programu „1:1 Talk” oficjalnej telewizji Bayernu Monachium był nie kto inny a trener pierwszej drużyny, czyli Carlo Ancelotti.

Były trener takich klubów jak Real Madryt czy Paris Saint-Germain podkreślił w rozmowie z dziennikarzem „FCB.tv”, że zespół ma już za sobą słaby okres gry i obecnie wszystko wróciło już do normy, zaś „Bawarczycy” odzyskali kontrolę nad wszystkim.

Przegrywaliśmy w sparingach, ale teraz poczynając od zwycięstwa w Superpucharze Niemiec przeciwko Borussii Dortmund, wszystko jest już pod kontrolą – powiedział Carlo Ancelotti.

Jesteśmy już w dobrym rytmie. Nie możemy doczekać się meczu z Bayerem i początku rozgrywek. Mają nowego trenera w Leverkusen, ale pierwszy mecz zawsze jest ciężki – mówił dalej „Carletto”.

Włoch jest także optymistycznie nastawiony co do powrotu swoich kontuzjowanych zawodników. Ancelotti ma nadzieję, że po meczu z Werderem i przerwie międzynarodowej wszyscy zawodnicy z wyjątkiem Juana Bernata będą już do jego dyspozycji.

Zobaczymy kto będzie mógł zagrać w piątek. Po meczu z Bayerem czeka nas pojedynek przeciwko Werderowi Brema, po czym nastąpi przerwa reprezentacyjna – kontynuował włoski trener.

Wtedy będziemy mogli korzystać już z usług tych wszystkich zawodników – zakończył.

Początek jutrzejszego starcia otwierającego nowy sezon Bundesligi o 20:30. Mistrzowie Niemiec podejmą gości z Leverkusen na Allianz Arenie w Monachium.

Źródło: FCB.tv