BRAMKARZE Mecze Bramki Asysty Ż. kartki Cz. kartki Minuty
Manuel Neuer2500002250
Sven Ulreich1000090
Tom Starke000000
OBROŃCY Mecze Bramki Asysty Ż. kartki Cz. kartki Minuty
David Alaba2416001864
Holger Badstuber30000127
Jerome Boateng120020823
Philipp Lahm1922301664
Rafinha141200867
Juan Bernat122200813
Matts Hummels2322301720
POMOCNICY Mecze Bramki Asysty Ż. kartki Cz. kartki Minuty
Franck Ribery17210301017
Arjen Robben156600985
Renato Sanches150030610
Javi Martinez2001401528
Thomas Mueller2348001608
Thiago2234401867
Julian Green21000113
Xabi Alonso1930401523
Douglas Costa174410999
Arturo Vidal2232401400
Kingsley Coman90020408
Joshua Kimmich2272101182
Fabian Benko1000014
Niklas Dorsch000000
NAPASTNICY Mecze Bramki Asysty Ż. kartki Cz. kartki Minuty
Robert Lewandowski25224102174


Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1512784