Ulreich: Przeprosiłem za swój błąd

Choć wczorajszego wieczoru cały zespół nie spisał się dobrze, to w dużej mierze oberwało się Ulreichowi, który przy stracie pierwszej bramki popełnił fatalny błąd.

Jak dobrze wiemy "Bawarczycy" zremisowali wczoraj 2:2, choć do pierwszej połowy monachijczycy prowadzili 2:0. Liczne błędy i brak skupienia w drugich 45 minutach sprawił, że drużyna "Wilków" wykorzystała błędy Bayernu i zdołała jeszcze wyrównać.

Zaraz po meczu w rozmowie z dziennikarzami za swój błąd przeprosił Sven Ulreich, który miał spory udział przy stracie pierwszej bramki Bayernu po strzale z rzutu wolnego Arnolda.

Przeprosiłem naszą drużynę za mój błąd. Strata bramki z całą pewnością była tylko i wyłącznie moją winą − powiedział golkiper Bayernu Monachium.

W obronę swojego kolegi wstawił się także Mats Hummels, który podkreślił, że Sven za każdym razem radzi sobie bardzo dobrze w bramce, lecz jak każdy może popełnić błąd, zwłaszcza że jest bramkarzem.

Sven Ulreich radzi sobie dobrze zawsze, kiedy gra. Błędy zdarzają się w piłce, zwłaszcza kiedy jesteś bramkarzem − podsumował Hummels w rozmowie z dziennikarzem "Eurosportu".

Chwilę później wypowiedział się także kapitan Bayernu Monachium, czyli Thomas Mueller. Jak się dowiedzieliśmy Sven przeprosił swoich kolegów za błąd przy stracie bramki na 2:1.

Sven przeprosił za swój błąd. Wszystko jest w porządku. W piłce wszystko dzieje się tak szybko. Musimy teraz po prostu spoglądać w przyszłość i iść dalej − zakończył Mueller.

Źródło: Twitter