Wedle ostatnich doniesień magazynu Kicker przerwa Jeroma Boatenga może potrwać znacznie dłużej niż wcześniej przypuszczano. Niemiec ma być gotowy do gry dopiero w marcu.

Stoper Bayernu Monachium w grudniu zeszłego roku przeszedł operację uszkodzonego mięśnia piersiowego. Wstępnie mówiło się o sześciu tygodniach przerwy, jednakże najnowsze raporty przeczą temu.

Przedłużony czas rehabilitacji Boatenga oznacza, że zabraknie go w obu spotkaniach z Arsenalem Londyn. Co więcej Kicker donosi, że chirurg Andreas Imhoff od początku mówił o gotowości Niemca w marcu.

Sześć tygodni przerwy miało być „optymistyczną” opcją. Na chwilę obecną Carlo Ancelotti ma do swojej dyspozycji trójkę stoperów: Javiego Martineza, Matsa Hummelsa oraz Holgera Badstubera.

Jeśli plotki związane z odejściem Badstubera okaża się prawdziwe, to Bayern przynajmniej do marca zostanie z dwójką stoperów.

Źródło: Bavrianfootballworks.com

Tagi:

Komentarze (13)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1615300