Spotkane „Bawarczyków” z „Kanonierami” w fazie pucharowej Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze starcie obu ekip odbędzie się na Allianz Arenie już 15 lutego.

Mesut Oezil jest przekonany, że Arsenal Londyn tym razem jest w stanie pokonać Bayern Monachium. Podopieczni Arsena Wengera nie są w stanie przejść pierwszej rundy fazy pucharowej już od sześciu ostatnich sezonów.

Zdaniem niemieckiego pomocnika wierzy, że „Bawarczykom” brakuje aury jaką posiadali za czasów Pepa Guardioli, dlatego też jego klub jest w stanie ograć swoich odwiecznych rywali.

W piłce nigdy nic nie wiadomo. Aby wygrać trofeum musisz mierzyć się z największymi klubami na świecie i udowodnić swoją wartość. To świetnie, że znów mamy szansę – powiedział Oezil w rozmowie z magazynem Kicker.

Bayern jest jednym z faworytów, w ostatnich latach grali piłkę nie z tej ziemi. W tym sezonie stali się bardziej podatni na zranienie. Nie są teraz niepokonani – zakończył.

Źródło: Evening Standard

Tagi:

Komentarze (15)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1615900