Stoper „Bawarczyków” i reprezentant Niemiec – Mats Hummels – zaprzeczył jakoby przerwa zimowa jest korzyścią i przewagą Bayernu nad Arsenalem Londyn w nadchodzącym meczu Ligi Mistrzów.

Pierwszy mecz z „Kanonierami” zostanie rozegrany na Allianz Arenie w Monachium już 15 lutego. W przeciwieństwie do Anglików, mistrzowie Niemiec w związku z przerwą świąteczną zyskali kilka dni urlopu.

Obecnie klub ze stolicy Bawarii przebywa w Katarze, gdzie przygotowuje się do drugiej części sezonu. Mimo wszystko Niemiec nie wierzy, żeby miało to jakieś decydujące znaczenie, kiedy obie ekipy zmierzą się za blisko miesiąc.

Moim zdaniem nie będzie to miało wpływa na obie ekipy na tak wczesnym etapie. Zarówno my jak i Arsenal będziemy w rytmie, zaś do tego czasu mamy do rozegrania trzy spotkania – powiedział Mats.

Moim zdaniem to, iż Arsenal nie ma przerwy zimowej nie będzie miało wpływu – zakończył stoper Bayernu Monachium.

Oficjalnie do startu Bundesligi pozostało jeszcze dziesięć dni. Pierwszym rywalem „Bawarczyków” w rundzie wiosennej będzie ekipa S.C. Freiburg. Początek spotkania 20 stycznia o 20:30.

Źródło: FourFourTwo

Tagi:

Komentarze (4)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1616568