Na obozie przygotowawczym w Doha panują świetne warunki – swojego zadowolenia z tego powodu nie kryje Douglas Costa, który zapowiada zaciętą walkę w drugiej części sezonu.

Po uporaniu się z urazami na twarzy Douglasa znów zawitał uśmiech. Brazylijski magik znów czaruje swoją techniką na treningach i gołym okiem można zauważyć, że jest w szczytowej formie.

Nie jest tak zimno jak w Monachium, ale nie jest tak ciepło jak w Porto Alegre. Warunki pogodowe są tutaj bardzo przyjemne – powiedział wczorajszego dnia skrzydłowy „Die Roten”.

W naszych przygotowaniach do drugiej części sezonu pracujemy z pełnym skupieniem. To jest bardzo ważne – kontynuował były piłkarz ukraińskiego Szachtaru Donieck.

Pierwsza część sezonu była dobra. Teraz zaczynamy ponownie od nowa i pragniemy dać z siebie wszystko – zapewnił Douglas Costa.

Podczas rozmowy z dziennikarzem nie zabrakło również „luźniejszych” pytań. Costa zdradził, że muzyka jest jedną z rzeczy, z których czerpie energię. Jak sam przyznał dzięki słuchaniu muzyki poprawia się jego nastrój.

Dla mnie to bardzo ważne, aby się zrelaksować. Dzięki muzyce jestem w dobrym nastroju i czerpię z niej przyjemność. Moim ulubionym muzykiem jest Wesley Safadao, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi – zakończył.

Źródło: FCB.de

Tagi:

Komentarze (1)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1617844