Mistrzowie Niemiec wylądowali już w Monachium! Wczorajszego wieczoru Carlo Ancelotti wraz ze swoim sztabem szkoleniowym i piłkarzami FCB po sześciogodzinnym locie wylądował w stolicy Bawarii.

„Bawarczycy” mają już za sobą zimowy obóz przygotowawczy w Doha. Przygotowania do drugiej części sezonu odbyły się zgodnie z planem, zaś uwieńczeniem pobytu w Katarze było zwycięstwo w sparingu nad KAS Eupen 5-0.

To bardzo ważne, że w tym tygodniu pracowaliśmy na treningach bardzo dobrze – powiedział po wylądowaniu w rozmowie z dziennikarzami kapitan „Dumy Bawarii”, Philipp Lahm.

Kolejnym testem przed wznowieniem rozgrywek w Bundeslidze będzie towarzyski turniej „Telekom Cup” w Duesseldorfie w najbliższą sobotę. Przypominamy po raz kolejny, że „Die Roten” rozegrają swój pierwszy mecz z Fortuną Duesseldorf.

Jesteśmy podekscytowani nadchodzącymi wyzwaniami oraz wznowieniem rozgrywek ponownie – powiedział z kolei Thomas Mueller.

Rozgrywki w Bundeslidze zostaną wznowione za tydzień w piątek o 20:30. Rywalami „Bawarczyków” w 17. kolejce Bundesligi będzie beniaminek z Freiburga, który na chwilę obecną plasuje się na ósmej pozycji w lidze.

Źródło: FCB.de

Tagi:

Komentarze (5)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1616468