Zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami Holger Badstuber został wypożyczony na 6 miesięcy do ekipy Schalke 04 Gelsenkirchen.

Co więcej niemiecki stoper "Dumy Bawarii" przedłużył swoją wygasającą umowę z Bayernem o kolejny rok. W ciągu kilku następnych dni Holger przejdzie testy medyczne w Schalke.

Holger zasługuje na grę. Często był kontuzjowany, lecz teraz jest już zdrowy ponownie i chciałby rozgrywać więcej spotkań. Dlatego poprosił nas o możliwość wypożyczenia do Schalke i z czystą przyjemnością się zgodziliśmy – powiedział Karl-Heinz Rummenigge.

Mamy nadzieję, że Holger rozegra mnóstwo minut w nadchodzących miesiącach. Życzymy mu wszystkiego najlepszego – zakończył.

Swojego zadowolenia z obrotu spraw nie krył sam Badstuber, który jest wdzięczny swojemu klubowi za zgodę na transfer. Holger z niecierpliwością wyczekuje możliwości gry w Gelsenkirchen.

Jestem bardzo wdzięczny Bayernowi za otrzymanie zgody na wypożyczenie. Chciałbym zyskać potrzebnej mi praktyki meczowej w Schalke i z niecierpliwością wyczekuję swojego pobytu w Gelsenkirchen – powiedział Badstuber.

Źródło: FCB.de

Tagi:

Komentarze (13)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1616548