Wczorajszego dnia Bayern Monachium w sparingu z belgijskim KAS Eupen odniósł wysokie zwycięstwo 5-0. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi zawodnicy a zwłaszcza Fabian Benko, który zdobył dwie bramki.

Zadowolony z postępów swoich podopiecznych podczas zimowego obozu w Doha jest Carlo Ancelotti, który zdradził podczas wczorajszej konferencji prasowej, że pewność klubu znów jest bardzo wysoka.

Obiecujące i budujące przed nadchodzącymi miesiącami są również słowa Włocha, który otwarcie powiedział, że zespół jest teraz silniejszy niż miało to miejsce latem.

Tydzień był bardzo dobry. Trenowaliśmy z prawdziwą zawziętością. Nasza pewność siebie jest wysoka. Pogoda bardzo nam pomogła. Nie możesz trenować z takim obciążeniem, kiedy jest tak mroźno – powiedział Ancelotti.

Jesteśmy mocniejsi niż latem. Znamy się znacznie lepiej po sześciomiesięcznym okresie wspólnej pracy. Dlatego myślę, że druga część sezonu będzie lepsza niż ta pierwsza – kontynuował trener mistrzów Niemiec.

Nasze oczekiwania i cele są takie, że chcemy grać znacznie lepiej niż miało to miejsce w pierwszej połowie sezonu. Chcemy być w doskonałej formie do samego końca – dodał Włoch.

Ancelotti jest również zadowolony z Manuela Neuera, który po raz kolejny został wybrany do jedenastki roku FIFA. Dla niemieckiego golkipera jest to już czwarte tego typu wyróżnienie z rzędu.

Każdy z nas jest bardzo zadowolony z Manu. On jest najlepszy golkiperem na świecie. Manuel zawsze koncentruje się i pomaga drużynie stawać się lepszą – dodał.

Wszyscy zawodnicy są ważni. Zespół jest dobry, mamy odpowiednią mieszankę młodych i doświadczonych zawodników. Ten miks pomoże nam w drugiej części sezonu – zakończył Carlo Ancelotti.

Źródło: FCB.de

Tagi:

Komentarze (4)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz!Zaloguj się

Odśwież komentarze

Polecamy

Zdjęcie tygodnia

Wideo tygodnia

2003 - 2017 by DieRoten.pl | DieRoten.pl is not linked with Bayern Munich and the Club’s players. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich.
DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Bayernu.


Strona oparta na silniku: pxCMS. Projekt, wdrożenie, optymalizacja: Piksel

1619240